Gouden Klomp 2018:
de tussenstand

| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | Tussenstand | Wedstrijden | Reglement |

De wedstrijden die dit jaar voor de Gouden Klomp meetellen zijn onderaan deze pagina te vinden.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore06 Jan21 Jan02 Feb18 Feb03 Mar11 Mar24 Mar08 Apr28 Apr27 May02 Jun
1Ralph Kurt63005009115001000500586500832971
2Olaf Woertel5115500609500316500772500918500
3Elke Swinkels5032500813500798500921500500
4Garnt Swinkels 4624881500843500900500500
5Lieke van Opstal44201000947250500802921
6Monica Roeling41148938828395001000
7Sacha Kurt404310005005005435001000
8Carla Zwanenberg3394500500500206500688500
9Mirjam Zweerts2986500500500486500500
10Adrie van Opstal285810001000358500
11Masja Ven van de 2760500250956500554
12Jan-Gerard van der Toorn2595500500595500500
13Selmar Woertel2570229929912500
14Ruud Schonewille2562691920951
15Roland van Loon25126079051000
16Jasper Engel2463562462939500
17Mike in t Groen2341783250500808
18Iep Swinkels2250250500500500500
19Jorran van der Heijden21388871000251
20Heleen Alders2130735895500
21Co Tops2114500614500500
22Ivan Batchev2107737870500
23Inge van Engeland2102500602500500
24Hanna Nyquist2000500500500500
25Seger van der Toorn2000500500500500
26Anita Piotrowska1998500500500498
27Steven Jochems19745002501000224
28Oswald van Bockstal1800893907
29Mees Swinkels1750250500500500
30Sebastian Piotrowski1715500500500215
31Annie Ediar1561500500561
32Jean-Pierre Kellens1487736751
33Desmond Franssen1453953500
34Albert Jan Kuiper1442716726
35Willy Eyraud1375500375500
36Adriaan Burgmans1297616681
37Per Forsberg1289500789
38Imke van Opstal1274274500500
39Els Muermans1198500198500
40Giel Pardoel1152250902
41Patrick Bleyens1002788214
42Patrick de Bruycker1000500500
43Roel Kerkhofs1000500500
44Elly van Opstal1000500500
45Dmytro Bulgakov1000500500
46Simon Voerman10001000
47Tobias van Opstal10001000
48Lina Bulovaite929929
49Nelly Kurt795795
50Alfons Bosch595595
51Erwin Engelaar500500
52Lina Jasulaityte500500
53Pierre Nyquist500500
54Dieudonné (Don) Willems500500
55Dirk van Kaathoven500500
56Jasper van Kaathoven500500
57Ideke van Hoof500500
58Yannick Michiels500500
59Heleen Schenk500500
60Jos Vaes500500
61Merijn de Bruycker500500
62Annemarie van Laarhoven500500
63Naomi van Opstal500500
64Krista Polle500500
65Anna Serrallonga500500
66Mijke Mallekoote236236

Gouden Klomp wedstrijden 2018

Tijdens de zomermaanden telt het beste resultaat van de wedstrijd in juli en in augustus.

Wedstrijden Gouden Klomp 2018

datumwestrijdtype
Januari 21Genebergscore
Februari 18Valentijnscore
Maart 11Herperduinscore
April 8Wageningenscore
Mei 27Zwollescore
Juni 10NK Estafettebonus
Juni 17NK sprint Nijmegenscore
Juli 28Gerhagenscore
Augustus 12City-O Hoevenzavelscore
September 23Masyscore
Oktober 7Helchterenscore
November 4Gruitroderbosscore
November 18Interclubbonus
December 23Witte Bergenscore