Gouden Klomp 2017:
de tussenstand

| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | Tussenstand | Wedstrijden | Reglement |

De wedstrijden die dit jaar voor de Gouden Klomp meetellen zijn onderaan deze pagina te vinden.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore07 Jan04 Feb10 Feb11 Feb26 Feb04 Mar26 Mar08 Apr17 Apr07 May
1Olaf Woertel3971500500250500810500250661
2Adrie van Opstal3452500500500500500952
3Masja van de Ven3451500500500500951500
4Mike in t Groen3437500500500250757930
5Monica Roeling3312500500500250827735
6Sacha Kurt325050025010005001000
7Ivan Batchev3223500500500889834
8Sebastian Piotrowski3132500500500500632500
9Anita Nowakovska3117500500500500617500
10Lieke van Opstal3106500500500986620
11Patrick Bleyens3026500500500250500776
12Ralph Kurt3008500250980500778
13Steven Jochems2892500500500500892
14Albert Jan Kuiper2563500500753810
15Co Tops2500500500500500500
16Carla Zwanenberg2500500500500500500
17Mirjam Zweerts2500500500500500500
18Jorran van der Heijden22505005001000250
19Elly van Opstal2087500500500587
20Garnt Swinkels 2015500791724
21Roland van Loon1841500500841
22Oswald van Bockstal1750500500500250
23Patrick de Bruycker1500500500500
24Maud Kuipers 15005001000
25Mijke Mallekoote1500500500500
26Hans de Wit1500500500500
27Adriaan Burgmans1500500500500
28Diana Mittag1500500500500
29Naomi van Opstal1500500500500
30Tobias van Opstal1500500500500
31Jan-Gerard van der Toorn15005001000
32Sam Havermans1500500500500
33Cecile Damour1500500500500
34Willy Eyraud1500500500500
35Marcel Kuipers1313500813
36Geert van den Burg1000500500
37Manon Merkelbach1000500500
38Lucien Baert1000500500
39Inge van Engeland1000500250250
40John Graafmans1000500500
41Dirk van Kaathoven1000500500
42Peter Voermans1000500500
43Ivana Belgers1000500500
44Erwin Engelaar1000500500
45Harry van den Broek1000500500
46Els Muermans1000500500
47Rene van Os1000500500
48Jaap Wieringa1000500500
49Yannick Michiels10001000
50Kim Steegen958250708
51Vincent Verstappen919919
52Simonne Silvi914250664
53Ruud Schonewille832250582
54Selmar Woertel794794
55Annelot van der Toorn750500250
56Giel Pardoel750250250250
57Nils Kuipers703703
58Alfons Bosch578578
59Peter Bleyens500500
60Ger Heeskens500500
61Laurette Umans500500
62Fred Gordebeke500500
63Maarten Hoeks500500
64Inge Hoeks500500
65Charissa Koks500500
66Imke van Opstal500500
67René Donders500500
68Ideke van Hoof500500
69Peter Raedts500500
70Floor Wieringa500500
71Erika Endrodi500500
72Sander Gorissen500500
73Leene Jespers500500
74Eelco Muller250250
75Karien Peperkamp250250
76Giel Ramaekers250250
77Faas Ramaekers250250
78Frank Buytaert250250

Gouden Klomp wedstrijden 2017

Tijdens de zomermaanden telt het beste resultaat van de wedstrijd in juli en in augustus.

Wedstrijden Gouden Klomp 2017

22 januari Gerhees    Score Hamok
10 februari Brouwhuisseheide Bonus (500)         KOVZ (Avond-O)
11 februari Oirschot Bonus (500) KOVZ (ALV)
26 februari         Schootsheide Score OMEGA
26 maart Gorinchem Score Olifant (NC)
17 april Baeckelandt Score       Hamok (Paascross)
07 mei Geel Score OMEGA
18 juni Harderwijk   Score MINOR (NK sprint, NC)
23 juli Merodese bossen         Score TROL
12 augustus Opglabbeek west Score Hamok (3-daagse dag 1)
03 september De Zanding Bonus (1000) Argus (NK relay)
17 september        Ravels zuid Score TROL (VK Lang)
22 oktober n.n.b. Score KOVZ (NK lang)
05 november Meetshoven  Score OMEGA
19 november Zwolse bos Bonus (1000) MINOR (Interclub)
29 december Hulst    Score KOVZ (Sylvester dag 4)