Gouden Klomp 2018:
de tussenstand

| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | Tussenstand | Wedstrijden | Reglement |

De wedstrijden die dit jaar voor de Gouden Klomp meetellen zijn onderaan deze pagina te vinden.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore06 Jan21 Jan02 Feb18 Feb03 Mar11 Mar24 Mar
1Ralph Kurt44975009115001000500586500
2Elke Swinkels3111500813500798500
3Sacha Kurt30431000500500543500
4Masja Ven van de 2760500250956500554
5Garnt Swinkels 2724881500843500
6Lieke van Opstal26971000947250500
7Ruud Schonewille2562691920951
8Olaf Woertel2425500609500316500
9Adrie van Opstal235810001000358
10Carla Zwanenberg2206500500500206500
11Jorran van der Heijden21388871000251
12Ivan Batchev2107737870500
13Anita Piotrowska1998500500500498
14Steven Jochems19745002501000224
15Oswald van Bockstal1800893907
16Monica Roeling1775893882
17Sebastian Piotrowski1715500500500215
18Jan-Gerard van der Toorn1595500500595
19Annie Ediar1561500500561
20Mirjam Zweerts1500500500500
21Jean-Pierre Kellens1487736751
22Albert Jan Kuiper1442716726
23Willy Eyraud1375500375500
24Adriaan Burgmans1297616681
25Per Forsberg1289500789
26Iep Swinkels1250250500500
27Jasper Engel1024562462
28Patrick Bleyens1002788214
29Hanna Nyquist1000500500
30Seger van der Toorn1000500500
31Simon Voerman10001000
32Desmond Franssen953953
33Lina Bulovaite929929
34Mike in t Groen783783
35Imke van Opstal774274500
36Mees Swinkels750250500
37Heleen Alders735735
38Roland van Loon607607
39Alfons Bosch595595
40Patrick de Bruycker500500
41Erwin Engelaar500500
42Lina Jasulaityte500500
43Pierre Nyquist500500
44Dieudonné (Don) Willems500500
45Dirk van Kaathoven500500
46Jasper van Kaathoven500500
47Roel Kerkhofs500500
48Ideke van Hoof500500
49Inge van Engeland500500
50Yannick Michiels500500
51Els Muermans500500
52Elly van Opstal500500
53Heleen Schenk500500
54Co Tops500500
55Jos Vaes500500
56Giel Pardoel250250
57Mijke Mallekoote236236
58Selmar Woertel229229

Gouden Klomp wedstrijden 2018

Tijdens de zomermaanden telt het beste resultaat van de wedstrijd in juli en in augustus.

Wedstrijden Gouden Klomp 2018

datumwestrijdtype
Januari 21Genebergscore
Februari 18Valentijnscore
Maart 11Herperduinscore
April 8Wageningenscore
Mei 27Zwollescore
Juni 10NK Estafettebonus
Juni 17NK sprint Nijmegenscore
Juli 28Gerhagenscore
Augustus 12City-O Hoevenzavelscore
September 23Masyscore
Oktober 7Helchterenscore
November 4Gruitroderbosscore
November 18Interclubbonus
December 23Witte Bergenscore