Mijn digitale oriëntatie-kaarten archief https://jgeo.nl/quickroute/ Kaarten, omlopen en routes van oriëntatie-evenementen waaraan ik heb meegedaan. Sun, 03 Apr 2016 19:39:50 +0200 DOMA 3.0.9 gfx/book.png Mijn digitale oriëntatie-kaarten archief https://jgeo.nl/quickroute/index.php?user=wout Sunday 3 April 2016: Nationale Riethoven https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=428 Category: Wedstrijd<br />Einderheide, KVOZ, Netherlands<br /> Sun, 03 Apr 2016 19:39:50 +0200 Sunday 20 December 2015: Kolenspoor https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=389 Category: Wedstrijd<br />Kolenspoor, Hamok, Belgium<br /> Sun, 20 Dec 2015 13:41:22 +0100 Sunday 9 August 2015: Thuisblijverscross SCORELOOP https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=386 Category: Wedstrijd<br />Konijnenberg, Trol, Belgium<br />Scoreloop Sun, 09 Aug 2015 13:34:29 +0200 Saturday 25 July 2015: Gerhagen https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=385 Category: Wedstrijd<br />Gerhagen, Omega, Belgium<br /> Sat, 25 Jul 2015 16:55:23 +0200 Wednesday 24 June 2015: Lenteloop https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=383 Category: Wedstrijd<br />Engstraat, Hamok, Belgium<br /> Wed, 24 Jun 2015 19:59:14 +0200 Saturday 13 June 2015: Heidehuizen https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=382 Category: Wedstrijd<br />Heidehuizen, Borasca, Belgium<br /> Wed, 17 Jun 2015 19:52:57 +0200 Sunday 7 June 2015: Zillebos https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=381 Category: Wedstrijd<br />Zillebos - Melberg, KOL, Belgium<br /> Sun, 07 Jun 2015 15:08:10 +0200 Wednesday 20 May 2015: Lenteloop Diest https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=379 Category: Wedstrijd<br />Stad Diest, Omega, Belgium<br /> Thu, 21 May 2015 08:21:35 +0200 Sunday 17 May 2015: Zwarte Bergen https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=377 Category: Wedstrijd<br />Zwarte Bergen, KVOZ, Netherlands<br /> Sun, 17 May 2015 15:49:50 +0200 Saturday 11 April 2015: MTB-O Wechelerzande https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=372 Category: Wedstrijd<br />Wechelerzande, TROL, Belgium<br /> Sat, 11 Apr 2015 16:35:09 +0200 Monday 6 April 2015: Paascross https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=371 Category: Training<br />Baeckelandt, Hamok, Belgium<br /> Sat, 11 Apr 2015 16:28:46 +0200 Saturday 4 April 2015: MTB-O Kesselberg https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=370 Category: Training<br />Kessel-Lo, Kol, Belgium<br /> Sat, 04 Apr 2015 21:03:52 +0200 Saturday 21 March 2015: MTB-O https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=369 Category: Wedstrijd<br />Stoppelbergen, TROL, Belgium<br /> Sun, 22 Mar 2015 10:18:24 +0100 Sunday 1 February 2015: Ham Oost https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=366 Category: Wedstrijd<br />Ham Oost, Hamok, Belgium<br /> Sun, 01 Feb 2015 13:51:46 +0100 Sunday 25 January 2015: Merodense Bossen https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=363 Category: Training<br />Merodense Bossen / Kruiskensberg, TROL, Belgium<br /> Sun, 25 Jan 2015 14:41:51 +0100 Sunday 11 January 2015: De Klinge https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=353 Category: Wedstrijd<br />De Klinge, TROL, Belgium<br /> Sun, 11 Jan 2015 13:47:54 +0100 Sunday 4 January 2015: Spiekelspade https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=352 Category: Wedstrijd<br />Spiekelspade, KOL, Belgium<br /> Sun, 04 Jan 2015 15:29:33 +0100 Monday 29 December 2014: Sylvester 4: Lanaken https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=351 Category: Wedstrijd<br />De Roeler, Borasca, Belgium<br /> Mon, 29 Dec 2014 18:51:25 +0100 Friday 26 December 2014: Sylvester dag1: Vlierden https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=350 Category: Training<br />Brouwhuizerheide, KOVZ, Netherlands<br /> Mon, 29 Dec 2014 18:41:42 +0100 Sunday 21 December 2014: Willekensberg https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=349 Category: Training<br />Willekensberg, KOL, Belgium<br /> Sun, 21 Dec 2014 14:29:53 +0100 Sunday 14 December 2014: Rodenberg https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=348 Category: Training<br />Rodenberg, Hamok, Belgium<br /> Sun, 14 Dec 2014 14:37:35 +0100 Sunday 2 November 2014: Horensberg https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=346 Category: Training<br />Horensberg, Borasca, Belgium<br /> Sun, 02 Nov 2014 16:13:56 +0100 Saturday 11 October 2014: MTB-O BK Kasterlee https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=341 Category: Wedstrijd<br />Bosbergen - Witte Bergen, TROL, Belgium<br />MTB-O Sun, 12 Oct 2014 19:46:34 +0200 Saturday 27 September 2014: MTB-O Gerhagen https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=340 Category: Training<br />Bossen rond Averbode, Borasca, Belgium<br />MTB-O Sun, 28 Sep 2014 09:22:27 +0200 Saturday 20 September 2014: MTB-O Pijnven https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=339 Category: Wedstrijd<br />Pijnven, Omega, Belgium<br />MTB-O Sat, 20 Sep 2014 16:14:39 +0200 Saturday 13 September 2014: MTB-O Kesselberg https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=337 Category: Wedstrijd<br />Kesselberg - Kessel-Lo, KOL, Belgium<br />MTB-O Sun, 14 Sep 2014 06:17:29 +0200 Saturday 6 September 2014: MTB-O Halen https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=335 Category: Wedstrijd<br />Halen, Borasca, Belgium<br />MTB-O Sun, 07 Sep 2014 09:33:39 +0200 Sunday 10 August 2014: Thuisblijverscross https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=331 Category: Wedstrijd<br />Te Boelaer & Boekenbergpark, TROL, Belgium<br /> Mon, 11 Aug 2014 20:12:18 +0200 Saturday 26 July 2014: Regionale Gerhagen https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=330 Category: Wedstrijd<br />Gerhagen, Omega, Belgium<br /> Mon, 11 Aug 2014 20:10:47 +0200 Sunday 6 July 2014: HTC-O https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=329 Category: Wedstrijd<br />HTC-O, Netherlands<br /> Mon, 11 Aug 2014 20:08:19 +0200 Sunday 22 June 2014: Hasselt City-O https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=326 Category: Wedstrijd<br />Hasselt, Omega, Belgium<br /> Sun, 22 Jun 2014 20:46:14 +0200 Sunday 15 June 2014: City-O Herentals https://jgeo.nl/quickroute/show_map.php?user=wout&map=325 Category: Wedstrijd<br />Herentals, TROL, Belgium<br /> Tue, 17 Jun 2014 09:02:32 +0200