Gouden Klomp 2020:
de tussenstand

De Gouden Klomp-competitie is bedoeld om alle KOVZ-leden zoveel mogelijk op bepaalde wedstrijden en trainingen bij elkaar te krijgen. De Gouden Klomp-wisselprijs wordt elk jaar bij de ALV feestelijk uitgereikt.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore11 Jan12 Jan02 Feb
1Imke van Opstal19979971000
2Adrie van Opstal18541000854
3Johan Verbakel1702921781
4Albert Jan Kuiper1610767843
5Lieke van Opstal1588890698
6Olaf Woertel15005001000
7Vincent Verstappen1301632669
8Steven Jochems1196500696
9Anna Serrallonga1196250946
10Ronald Somers10001000
11Ralph Kurt920920
12Jean-Pierre Kellens906906
13Patrick Bleyens730730
14Adriaan Burgmans553553
15Ideke van Hoof500500
16Rene van Os500500
17Marco Smulders500500
18Masja Ven van de500500
19Peter Voermans500500
20Carla Zwanenberg500500
21Mirjam Zweerts500500
22Ludo Kaethoven500500
23Desmond Franssen500250250
24Giel Pardoel500250250
25Co Tops500250250
26Ivan Batchev250250
27Alfons Bosch250250
28Ruud Schonewille250250
29Oswald van Bockstal250250

Regels voor de Gouden Klomp

  1. Bij de wedstrijden van het type 'Score' kun je punten verdienen met je prestaties: win je dan krijg je 1000 punten, win je niet dan wordt de winnaarstijd gedeeld door jouw tijd x 1000 (dus altijd minder dan 1000 punten). Indien je bij een Score-wedstrijd een open omloop loopt (bijvoorbeeld SD of LE) dan krijg je 500 punten, ongeacht de gelopen tijd. Bij declassering of niet uitlopen krijg je toch altijd 250 punten voor een Score-wedstrijd;
  2. Bij de wedstrijden van het type 'Bonus' krijg je punten bij deelname: dit betreft het tussen haakjes genoemde aantal punten bij de wedstrijd;
  3. Voor aanwezigheid bij trainingen georganiseerd onder de naam van de KOVZ krijgt iedereen 500 punten per persoon;
  4. Als je beginnend oriëntatieloper bent mag je het eerste volledige Gouden Klomp-jaar in een lagere omloop starten, je krijgt dan toch je punten;
  5. Kleine kinderen t/m D/H-10 mogen uiteraard onder begeleiding lopen;
  6. KOVZ-leden die ook lid zijn van een Belgische vereniging mogen onder naam van die vereniging in de uitslag staan;
  7. Als je niet kunt deelnemen aan een Gouden Klomp-wedstrijd van de KOVZ vanwege organisatorische omstandigheden bij die KOVZ-wedstrijd, dan krijg je voor deze wedstrijd het gemiddelde aantal punten van de wedstrijden waarbij je wel aanwezig was;
  8. In de zomermaanden juli/augustus telt slechts een wedstrijd, voor hen die beide wedstrijden meedoen telt die wedstrijd waar de meeste punten verdiend zijn.

Gouden Klomp wedstrijden 2020

datumwestrijdtype
12 januari KOL, Dessel score
2 februari KOL, Hoge Rielen score
15 maart Trol, Vriesel score
26 april Olifant, Tilburg score
17 mei HAMOK, Holven score
14 juni Argus, ? score
12 juli HAMOK, Waterschei score
2 augustus Trol, Kasterlee score
6 september Minor, nk estafette bonus
27 september Olifant, ? score
18 oktober Omega, Weyervlakte BK middel score
15 november HOC, Interclub. bonus
22 november HAMOK, Hamont herfstwisselbeker score
6 december Omega, Beverlo score