Gouden Klomp 2019:
de tussenstand

De Gouden Klomp-competitie is bedoeld om alle KOVZ-leden zoveel mogelijk op bepaalde wedstrijden en trainingen bij elkaar te krijgen. De Gouden Klomp-wisselprijs wordt elk jaar bij de ALV feestelijk uitgereikt.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore19 Jan27 Jan10 Feb23 Mar31 Mar22 Apr04 May19 May15 Jun
1Steven Jochems45541000500916794844500
2Ralph Kurt4087692964794250500887
3Masja Ven van de39916605008211000510500
4Garnt Swinkels321271210001000500
5Olaf Woertel30005005001000500500
6Jan-Gerard van der Toorn2915500500915500500
7Ivan Batchev2163773640750
8Albert Jan Kuiper2091574793724
9Sacha Kurt20231000250773
10Seger van der Toorn20005001000500
11Mike in t Groen19472506971000
12Elke Swinkels1840840500500
13Co Tops1786500786500
14Monica Roeling1633619764250
15Ruud Schonewille1572732250590
16Marjolein Fortuin1500500500500
17Nils Kuipers15005001000
18Carla Zwanenberg1500500500500
19Mirjam Zweerts1500500500500
20Simonne Silvi1493610883
21Mees Swinkels1489989500
22Imke van Opstal1404904500
23Jean-Pierre Kellens1397616781
24Marcel Kuipers1250500250500
25Adriaan Burgmans1230529701
26Oswald van Bockstal1103405698
27Dmytro Bulgakov1000500500
28Robert Fortuin1000500500
29Tao Xia1000500500
30Holger Kohr1000500500
31Gar Oome1000500500
32Adomas Repsys1000500500
33Lieke van Opstal10001000
34Roland van Loon996996
35Elly van Opstal908408500
36Adrie van Opstal905905
37Iep Swinkels885885
38Naomi van Opstal807807
39Dieter Coen774774
40Maud Kuipers750500250
41Jasper Engel614614
42Dieudonné (Don) Willems614614
43Patrick de Bruycker500500
44Merijn de Bruycker500500
45Adri Gabriels500500
46Belinda Gabriels500500
47Greta Jetsu500500
48Annelot van der Toorn500500
49Peter Voermans500500
50Robert Zwanenberg500500
51Irene Fortuin500500
52Heleen Schenk500500
53Jos Vaes500500
54Mijke Mallekoote500500
55Roos Swinkels500500
56Madelief Swinkels500500
57Alfons Bosch475475
58Cecile Damour250250
59Willy Eyraud250250

Regels voor de Gouden Klomp

  1. Bij de wedstrijden van het type 'Score' kun je punten verdienen met je prestaties: win je dan krijg je 1000 punten, win je niet dan wordt de winnaarstijd gedeeld door jouw tijd x 1000 (dus altijd minder dan 1000 punten). Indien je bij een Score-wedstrijd een open omloop loopt (bijvoorbeeld SD of LE) dan krijg je 500 punten, ongeacht de gelopen tijd. Bij declassering of niet uitlopen krijg je toch altijd 250 punten voor een Score-wedstrijd;
  2. Bij de wedstrijden van het type 'Bonus' krijg je punten bij deelname: dit betreft het tussen haakjes genoemde aantal punten bij de wedstrijd;
  3. Voor aanwezigheid bij trainingen georganiseerd onder de naam van de KOVZ krijgt iedereen 500 punten per persoon;
  4. Als je beginnend oriëntatieloper bent mag je het eerste volledige Gouden Klomp-jaar in een lagere omloop starten, je krijgt dan toch je punten;
  5. Kleine kinderen t/m D/H-10 mogen uiteraard onder begeleiding lopen;
  6. KOVZ-leden die ook lid zijn van een Belgische vereniging mogen onder naam van die vereniging in de uitslag staan;
  7. Als je niet kunt deelnemen aan een Gouden Klomp-wedstrijd van de KOVZ vanwege organisatorische omstandigheden bij die KOVZ-wedstrijd, dan krijg je voor deze wedstrijd het gemiddelde aantal punten van de wedstrijden waarbij je wel aanwezig was;
  8. In de zomermaanden juli/augustus telt slechts een wedstrijd, voor hen die beide wedstrijden meedoen telt die wedstrijd waar de meeste punten verdiend zijn.

Gouden Klomp wedstrijden 2019

datumwestrijdtype
27 januariKootwijkerzand (Argus)score
10 februari Sonnisheide Noord (KOL)score
31 maart Nationale Sprint Bobbejaanland (Trol)score
22 april Paascross Baeckelandt (HamOK)score
19 mei Naarden (Minor)score
16 juni NK Sprint Amersfoort (Olifant)score
27 juli Gerhagen (Omega)score
11 augustus Holven (HamOK)score
1 september NK estafette (Olifant)bonus
22 september NK middle (Argus)score
6 oktober NK lang Paalberg (Minor)score
3 november Interclub Ederheide (Argus) bonus
17 november Puyenbroeck (Trol)score
1 december Sinterklaascross Beverlo (Omega)score