Gouden Klomp 2019:
de tussenstand

De Gouden Klomp-competitie is bedoeld om alle KOVZ-leden zoveel mogelijk op bepaalde wedstrijden en trainingen bij elkaar te krijgen. De Gouden Klomp-wisselprijs wordt elk jaar bij de ALV feestelijk uitgereikt.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore19 Jan27 Jan10 Feb23 Mar31 Mar22 Apr04 May18 May19 May15 Jun24 Jun27 Jul03 Aug11 Aug31 Aug01 Sep14 Sep22 Sep
1Ralph Kurt849569296479425050050088790850050010001000
2Steven Jochems735710005009167948445008491000954
3Jan-Gerard van der Toorn67355005009155005005005008205001000500
4Olaf Woertel640150050010005005005006095001000792
5Masja Ven van de57986605008211000510500929878
6Garnt Swinkels5570712100010005005001000858
7Adrie van Opstal5405905500100050010005001000
8Lieke van Opstal4729100050072950010001000
9Seger van der Toorn450050010005005005001000500
10Elke Swinkels43028405005005001000962
11Ivan Batchev40427736407508791000
12Roland van Loon37689968721000900
13Imke van Opstal37029045001000500798
14Sacha Kurt352310002507735001000
15Monica Roeling35196197642501000886
16Mike in t Groen35122506971000974591
17Mirjam Zweerts3500500500500500500500500
18Co Tops3286500786500500500500
19Carla Zwanenberg3000500500500500500500
20Mees Swinkels29899895005001000
21Ruud Schonewille2452732250590584880
22Elly van Opstal2408408500500500500
23Holger Kohr2321500500500821
24Iep Swinkels2164885500779
25Willy Eyraud21592501000909
26Albert Jan Kuiper2091574793724
27Dmytro Bulgakov2000500500500500
28Nils Kuipers20005001000500
29Adomas Repsys2000500500500500
30Naomi van Opstal18078071000
31Lisa Leistra17821000782
32Marcel Kuipers1750500250500500
33Dirk van Kaathoven16881000688
34Mijke Mallekoote15005001000
35Marjolein Fortuin1500500500500
36Simonne Silvi1493610883
37Adriaan Burgmans1480529701250
38Jean-Pierre Kellens1397616781
39Maud Kuipers1250500250500
40Tobias van Opstal12501000250
41Alfons Bosch1224475749
42Oswald van Bockstal1103405698
43JoŽl Leistra10001000
44Giel Ramaekers10001000
45Robert Fortuin1000500500
46Adri Gabriels1000500500
47Belinda Gabriels1000500500
48Tao Xia1000500500
49Robert Zwanenberg1000500500
50Gar Oome1000500500
51Heleen Schenk1000500500
52Jos Vaes1000500500
53Marco Smulders1000500500
54John Graafmans10001000
55Dieudonnť (Don) Willems969614355
56Selmar Woertel919500419
57Dieter Coen774774
58Jasper van Kaathoven763763
59Eelco Muller756756
60Jasper Engel614614
61Patrick de Bruycker500500
62Merijn de Bruycker500500
63Greta Jetsu500500
64Annelot van der Toorn500500
65Peter Voermans500500
66Irene Fortuin500500
67Martine Bakker500500
68Gerard Mooiman500500
69Mika Mooiman500500
70Roos Swinkels500500
71Madelief Swinkels500500
72Johan Verbakel500500
73Ideke van Hoof500500
74Cecile Damour250250

Regels voor de Gouden Klomp

  1. Bij de wedstrijden van het type 'Score' kun je punten verdienen met je prestaties: win je dan krijg je 1000 punten, win je niet dan wordt de winnaarstijd gedeeld door jouw tijd x 1000 (dus altijd minder dan 1000 punten). Indien je bij een Score-wedstrijd een open omloop loopt (bijvoorbeeld SD of LE) dan krijg je 500 punten, ongeacht de gelopen tijd. Bij declassering of niet uitlopen krijg je toch altijd 250 punten voor een Score-wedstrijd;
  2. Bij de wedstrijden van het type 'Bonus' krijg je punten bij deelname: dit betreft het tussen haakjes genoemde aantal punten bij de wedstrijd;
  3. Voor aanwezigheid bij trainingen georganiseerd onder de naam van de KOVZ krijgt iedereen 500 punten per persoon;
  4. Als je beginnend oriëntatieloper bent mag je het eerste volledige Gouden Klomp-jaar in een lagere omloop starten, je krijgt dan toch je punten;
  5. Kleine kinderen t/m D/H-10 mogen uiteraard onder begeleiding lopen;
  6. KOVZ-leden die ook lid zijn van een Belgische vereniging mogen onder naam van die vereniging in de uitslag staan;
  7. Als je niet kunt deelnemen aan een Gouden Klomp-wedstrijd van de KOVZ vanwege organisatorische omstandigheden bij die KOVZ-wedstrijd, dan krijg je voor deze wedstrijd het gemiddelde aantal punten van de wedstrijden waarbij je wel aanwezig was;
  8. In de zomermaanden juli/augustus telt slechts een wedstrijd, voor hen die beide wedstrijden meedoen telt die wedstrijd waar de meeste punten verdiend zijn.

Gouden Klomp wedstrijden 2019

datumwestrijdtype
27 januariKootwijkerzand (Argus)score
10 februari Sonnisheide Noord (KOL)score
31 maart Nationale Sprint Bobbejaanland (Trol)score
22 april Paascross Baeckelandt (HamOK)score
19 mei Naarden (Minor)score
16 juni NK Sprint Amersfoort (Olifant)score
27 juli Gerhagen (Omega)score
11 augustus Holven (HamOK)score
1 september NK estafette (Olifant)bonus
22 september NK middle (Argus)score
6 oktober NK lang Paalberg (Minor)score
3 november Interclub Ederheide (Argus) bonus
17 november Puyenbroeck (Trol)score
1 december Sinterklaascross Beverlo (Omega)score