Gouden Klomp 2019:
de tussenstand

De Gouden Klomp-competitie is bedoeld om alle KOVZ-leden zoveel mogelijk op bepaalde wedstrijden en trainingen bij elkaar te krijgen. De Gouden Klomp-wisselprijs wordt elk jaar bij de ALV feestelijk uitgereikt.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore19 Jan27 Jan10 Feb23 Mar31 Mar22 Apr04 May18 May19 May15 Jun24 Jun27 Jul03 Aug11 Aug
1Ralph Kurt5995692964794250500500887908500
2Steven Jochems54031000500916794844500849
3Masja Ven van de49206605008211000510500929
4Jan-Gerard van der Toorn4735500500915500500500500820
5Olaf Woertel41095005001000500500500609
6Seger van der Toorn400050010005005005001000
7Garnt Swinkels371271210001000500500
8Monica Roeling35196197642501000886
9Mike in t Groen35122506971000974591
10Ivan Batchev3042773640750879
11Sacha Kurt25231000250773500
12Mirjam Zweerts2500500500500500500
13Ruud Schonewille2452732250590584880
14Adrie van Opstal24059055001000
15Elke Swinkels2340840500500500
16Co Tops2286500786500500
17Lieke van Opstal22291000500729
18Albert Jan Kuiper2091574793724
19Nils Kuipers20005001000500
20Carla Zwanenberg2000500500500500
21Mees Swinkels1989989500500
22Roland van Loon1868996872
23Naomi van Opstal18078071000
24Marcel Kuipers1750500250500500
25Dmytro Bulgakov1500500500500
26Marjolein Fortuin1500500500500
27Holger Kohr1500500500500
28Simonne Silvi1493610883
29Adriaan Burgmans1480529701250
30Elly van Opstal1408408500500
31Imke van Opstal1404904500
32Jean-Pierre Kellens1397616781
33Iep Swinkels1385885500
34Maud Kuipers1250500250500
35Alfons Bosch1224475749
36Oswald van Bockstal1103405698
37Robert Fortuin1000500500
38Tao Xia1000500500
39Gar Oome1000500500
40Adomas Repsys1000500500
41Tobias van Opstal10001000
42Dieter Coen774774
43Eelco Muller756756
44Jasper Engel614614
45Dieudonné (Don) Willems614614
46Patrick de Bruycker500500
47Merijn de Bruycker500500
48Adri Gabriels500500
49Belinda Gabriels500500
50Greta Jetsu500500
51Annelot van der Toorn500500
52Peter Voermans500500
53Robert Zwanenberg500500
54Irene Fortuin500500
55Heleen Schenk500500
56Jos Vaes500500
57Martine Bakker500500
58Gerard Mooiman500500
59Mika Mooiman500500
60Mijke Mallekoote500500
61Roos Swinkels500500
62Madelief Swinkels500500
63Johan Verbakel500500
64Cecile Damour250250
65Willy Eyraud250250

Regels voor de Gouden Klomp

  1. Bij de wedstrijden van het type 'Score' kun je punten verdienen met je prestaties: win je dan krijg je 1000 punten, win je niet dan wordt de winnaarstijd gedeeld door jouw tijd x 1000 (dus altijd minder dan 1000 punten). Indien je bij een Score-wedstrijd een open omloop loopt (bijvoorbeeld SD of LE) dan krijg je 500 punten, ongeacht de gelopen tijd. Bij declassering of niet uitlopen krijg je toch altijd 250 punten voor een Score-wedstrijd;
  2. Bij de wedstrijden van het type 'Bonus' krijg je punten bij deelname: dit betreft het tussen haakjes genoemde aantal punten bij de wedstrijd;
  3. Voor aanwezigheid bij trainingen georganiseerd onder de naam van de KOVZ krijgt iedereen 500 punten per persoon;
  4. Als je beginnend oriëntatieloper bent mag je het eerste volledige Gouden Klomp-jaar in een lagere omloop starten, je krijgt dan toch je punten;
  5. Kleine kinderen t/m D/H-10 mogen uiteraard onder begeleiding lopen;
  6. KOVZ-leden die ook lid zijn van een Belgische vereniging mogen onder naam van die vereniging in de uitslag staan;
  7. Als je niet kunt deelnemen aan een Gouden Klomp-wedstrijd van de KOVZ vanwege organisatorische omstandigheden bij die KOVZ-wedstrijd, dan krijg je voor deze wedstrijd het gemiddelde aantal punten van de wedstrijden waarbij je wel aanwezig was;
  8. In de zomermaanden juli/augustus telt slechts een wedstrijd, voor hen die beide wedstrijden meedoen telt die wedstrijd waar de meeste punten verdiend zijn.

Gouden Klomp wedstrijden 2019

datumwestrijdtype
27 januariKootwijkerzand (Argus)score
10 februari Sonnisheide Noord (KOL)score
31 maart Nationale Sprint Bobbejaanland (Trol)score
22 april Paascross Baeckelandt (HamOK)score
19 mei Naarden (Minor)score
16 juni NK Sprint Amersfoort (Olifant)score
27 juli Gerhagen (Omega)score
11 augustus Holven (HamOK)score
1 september NK estafette (Olifant)bonus
22 september NK middle (Argus)score
6 oktober NK lang Paalberg (Minor)score
3 november Interclub Ederheide (Argus) bonus
17 november Puyenbroeck (Trol)score
1 december Sinterklaascross Beverlo (Omega)score