Gouden Klomp 2019:
de eindstand

De Gouden Klomp-competitie is bedoeld om alle KOVZ-leden zoveel mogelijk op bepaalde wedstrijden en trainingen bij elkaar te krijgen. De Gouden Klomp-wisselprijs wordt elk jaar bij de ALV feestelijk uitgereikt.

De tussenstand luidt:

In Splitsbrowser formaat

of in tabelvorm:
(Hover met je muis over een item om meer informatie te lezen.)
plaatsnaamscore19 Jan27 Jan10 Feb23 Mar31 Mar22 Apr04 May18 May19 May15 Jun24 Jun27 Jul03 Aug11 Aug31 Aug01 Sep14 Sep22 Sep06 Oct19 Oct03 Nov30 Nov01 Dec07 Dec
1Ralph Kurt12815692964794250500500887908500500100010009545001000500866500
2Steven Jochems103051000500916794844500849100095410001000948
3Masja Ven van de87986605008211000510500929878100010001000
4Adrie van Opstal836190550010005001000500100010001000956
5Garnt Swinkels79377121000100050050010008588675001000
6Lieke van Opstal74401000500729500100010007771000934
7Jan-Gerard van der Toorn72355005009155005005005008205001000500500
8Olaf Woertel665150050010005005005006095001000792250
9Mike in t Groen6275250697100097459110001000763
10Imke van Opstal6202904500100050079810005001000
11Sacha Kurt60231000250773500100010005001000
12Roland van Loon557699687210009008081000
13Monica Roeling5519619764250100088610001000
14Ivan Batchev504277364075087910001000
15Co Tops4778500786500500500500500492500
16Seger van der Toorn450050010005005005001000500
17Mirjam Zweerts4500500500500500500500500500500
18Mees Swinkels448998950050010005001000
19Elke Swinkels43028405005005001000962
20Holger Kohr41295005005008218081000
21Carla Zwanenberg4000500500500500500500500500
22Lisa Leistra365110007828691000
23Mijke Mallekoote345150010009511000
24Ruud Schonewille3392732250590584880940
25Iep Swinkels31648855007791000
26JoŽl Leistra3000100010001000
27Dmytro Bulgakov30005005005005001000
28Nils Kuipers300050010005001000
29Albert Jan Kuiper2858574793724767
30Marcel Kuipers27505002505005001000
31Belinda Gabriels2500500500500500500
32Adomas Repsys2500500500500500500
33Dieudonnť (Don) Willems24946143555251000
34Elly van Opstal2408408500500500500
35Adriaan Burgmans2293529701250813
36Maud Kuipers22505002505001000
37Dirk van Kaathoven21881000688500
38Willy Eyraud21592501000909
39John Graafmans200010001000
40Ronald Somers200010001000
41Adri Gabriels2000500500500500
42Naomi van Opstal18078071000
43Alfons Bosch1767475749543
44Eelco Muller17567561000
45Marjolein Fortuin1500500500500
46Robert Zwanenberg1500500500500
47Gar Oome1500500500500
48Simonne Silvi1493610883
49Jean-Pierre Kellens1397616781
50Tobias van Opstal12501000250
51Oswald van Bockstal1103405698
52Giel Ramaekers10001000
53Nelly Kurt10001000
54Robert Fortuin1000500500
55Tao Xia1000500500
56Heleen Schenk1000500500
57Jos Vaes1000500500
58Johan Verbakel1000500500
59Marco Smulders1000500500
60Ideke van Hoof1000500500
61Selmar Woertel919500419
62Patrick Frederix809809
63Victor Frederix799799
64Dieter Coen774774
65Jasper van Kaathoven763763
66Linus Frederix678678
67Jasper Engel614614
68Etienne De Canne558558
69Patrick de Bruycker500500
70Merijn de Bruycker500500
71Greta Jetsu500500
72Annelot van der Toorn500500
73Peter Voermans500500
74Irene Fortuin500500
75Martine Bakker500500
76Gerard Mooiman500500
77Mika Mooiman500500
78Roos Swinkels500500
79Madelief Swinkels500500
80Peter Bleyens500500
81Nelly van Oost500500
82Rene van Os500500
83Anita Piotrowska500500
84Cecile Damour250250

Regels voor de Gouden Klomp

  1. Bij de wedstrijden van het type 'Score' kun je punten verdienen met je prestaties: win je dan krijg je 1000 punten, win je niet dan wordt de winnaarstijd gedeeld door jouw tijd x 1000 (dus altijd minder dan 1000 punten). Indien je bij een Score-wedstrijd een open omloop loopt (bijvoorbeeld SD of LE) dan krijg je 500 punten, ongeacht de gelopen tijd. Bij declassering of niet uitlopen krijg je toch altijd 250 punten voor een Score-wedstrijd;
  2. Bij de wedstrijden van het type 'Bonus' krijg je punten bij deelname: dit betreft het tussen haakjes genoemde aantal punten bij de wedstrijd;
  3. Voor aanwezigheid bij trainingen georganiseerd onder de naam van de KOVZ krijgt iedereen 500 punten per persoon;
  4. Als je beginnend oriëntatieloper bent mag je het eerste volledige Gouden Klomp-jaar in een lagere omloop starten, je krijgt dan toch je punten;
  5. Kleine kinderen t/m D/H-10 mogen uiteraard onder begeleiding lopen;
  6. KOVZ-leden die ook lid zijn van een Belgische vereniging mogen onder naam van die vereniging in de uitslag staan;
  7. Als je niet kunt deelnemen aan een Gouden Klomp-wedstrijd van de KOVZ vanwege organisatorische omstandigheden bij die KOVZ-wedstrijd, dan krijg je voor deze wedstrijd het gemiddelde aantal punten van de wedstrijden waarbij je wel aanwezig was;
  8. In de zomermaanden juli/augustus telt slechts een wedstrijd, voor hen die beide wedstrijden meedoen telt die wedstrijd waar de meeste punten verdiend zijn.

Gouden Klomp wedstrijden 2019

datumwestrijdtype
27 januariKootwijkerzand (Argus)score
10 februari Sonnisheide Noord (KOL)score
31 maart Nationale Sprint Bobbejaanland (Trol)score
22 april Paascross Baeckelandt (HamOK)score
19 mei Naarden (Minor)score
16 juni NK Sprint Amersfoort (Olifant)score
27 juli Gerhagen (Omega)score
11 augustus Holven (HamOK)score
1 september NK estafette (Olifant)bonus
22 september NK middle (Argus)score
6 oktober NK lang Paalberg (Minor)score
3 november Interclub Ederheide (Argus) bonus
17 november Puyenbroeck (Trol)score
1 december Sinterklaascross Beverlo (Omega)score